Forum Finlandia

Komunikaty i Ogłoszenia => Drobne newsy => Wątek zaczęty przez: Marta on 2011 Marzec 29, 20:24:16



Tytuł: Wystawa Doroty Podlaskiej
Wiadomość wysłana przez: Marta on 2011 Marzec 29, 20:24:16
Wystawa Doroty Podlaskiej w Muzeum Okręgowym w Bydgoszczy.

Inga Kopcewicz o wystawie: "Na wystawę złożą się obrazy, fotografie, obiekty oraz film dokumentujący działanie artystki. Ekspozycja pozwoli prześledzić różnorodne fascynacje oraz poszukiwania artystyczne autorki, oscylujące wokół problemu zmiany miejsca zamieszkania, podróży, przebywania i doświadczania +inności+ w obcych krajach." - między innymi Finlandii!  ;D

Kto w Bydgoszczy, niech zobaczy i nam tu opowie, bo brzmi ciekawie bardzo :D