|
Tytuł: Wystawa Doroty Podlaskiej Wiadomość wysłana przez: Marta on 2011 Marzec 29, 20:24:16 Wystawa Doroty Podlaskiej w Muzeum Okręgowym w Bydgoszczy.
Inga Kopcewicz o wystawie: "Na wystawę złożą się obrazy, fotografie, obiekty oraz film dokumentujący działanie artystki. Ekspozycja pozwoli prześledzić różnorodne fascynacje oraz poszukiwania artystyczne autorki, oscylujące wokół problemu zmiany miejsca zamieszkania, podróży, przebywania i doświadczania +inności+ w obcych krajach." - między innymi Finlandii! ;D Kto w Bydgoszczy, niech zobaczy i nam tu opowie, bo brzmi ciekawie bardzo :D |