Forum Finlandia

Komunikaty i Ogłoszenia => Drobne newsy => Wątek zaczęty przez: Marta on 2011 Kwiecień 07, 20:59:50



Tytuł: Rozwód po fińsku
Wiadomość wysłana przez: Marta on 2011 Kwiecień 07, 20:59:50
Niedziela, 10 kwietnia godz. 18:30 -  Kino Luna (ul. Marszałkowska 28, Warszawa)
Rozwód po fińsku (Haarautuvan rakkauden talo), Finlandia 2009, reż. Mika Kaurismäki
Na podstawie powieści Petriego Karry „Haarautuvan rakkauden talo”

Film brata znanego Akiego Kaurismäkiego. Mi się ten film średnio podobał. Może się wezmę i wkrótce skrobnę recenzję. Tymczasem jak kto w Warszawie... to czemu nie fińskie kino? ;D