Forum FinlandiaFinlandia - wzajemna pomocŻycie w FinlandiiEMIGRACJA DO FINLANDII z dzieckiem
Strony: 1 [2]
Drukuj
Autor Wątek: EMIGRACJA DO FINLANDII z dzieckiem  (Przeczytany 47520 razy)
kaka

« Odpowiedz #5 : 2010 Czerwiec 11, 09:02:10 »

kaka

« Odpowiedz #6 : 2010 Czerwiec 11, 09:11:47 »

i jeszcze jedno czy tam rodzin? wielodzietna rowniez traktuje sie jak zlo konieczne bo w polsce wynajecie mieszkania komus kto nie zyje w standardzie dwa plus dwa ewentualnie jeden plus dwa graniczy z cudem
Marta
Administrator
Zaawansowany u?ytkownik

Mets on suomalaisen kirkko

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 2010 Czerwiec 13, 17:43:22 »

kaka

« Odpowiedz #8 : 2010 Czerwiec 14, 07:08:53 »

zle mnie zrozumialas bylam sama w finlandi. moje dzieci byly w tym czasie u mojej mamy gdy wrocilam do kraju mieszkanie ktore wynajmowalam bylo zajete przez kogos innego a moje rzeczy poprostu zniknely z dnia na dzien zostalam bez niczego dziekuje za pomoc
Marta
Administrator
Zaawansowany u?ytkownik

Mets on suomalaisen kirkko

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 2010 Czerwiec 15, 10:11:10 »

No to rzeczywiście źle Cię zrozumiałam. Przepraszam. Zatem podstawową kwestią potencjalnego zamieszkania z dziećmi w Finlandii jest w takim razie fakt jak długo tam pracowałaś i czy teraz pracujesz.
Kwestia mieszkania jest bezpośrednio z tym związana, bo z moich doświadczeń wynika, że do wynajmu mieszkania niezbędna jest bardzo często umowa o pracę na czas przynajmniej na ile chcesz wynająć mieszkanie, lub na czas nieokreślony.

W tym wątku znajdziesz informacje nt. wynajmu mieszkania w Finlandii:
http://finlandia.2taj.net/forum/5_11_1.html

Myślę, że w Keli Ci pomogą Uśmiech Pozdrowienia!
« Ostatnia zmiana: 2010 Październik 18, 22:34:25 wysłane przez Krzysztof » Zapisane
Strony: 1 [2]
Drukuj
Skocz do: