Forum FinlandiaFinlandia - wzajemna pomocStudia w FinlandiiStudenckie wyjazdy
Strony: [1] 2 3 ... 5
Drukuj
Autor Wątek: Studenckie wyjazdy  (Przeczytany 120024 razy)
kaamosaika
Nowy u?ytkownik
*

« : 2010 Maj 17, 01:03:33 »

Marta
Administrator
Zaawansowany u?ytkownik

Mets on suomalaisen kirkko

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2010 Czerwiec 03, 09:49:47 »

Nie ograniczaj się kaamosaika! Uśmiech Jeżeli o mnie chodzi - Finlandii nigdy dość, a opowieści o niej już na pewno Uśmiech Było mi dane również być w Otaniemi. Wiesz, że miasteczko akademickie w Espoo jest projektu Alvara Aalto? Miłe miejsce, choć ja nie przeżyłam tam tak ekscytujących chwil jak Ty Uśmiech
Nurmijärvi dobrze nie znam, chociaż bywałam tam wielokrotnie. Zawsze jednak w pośpiechu i do pracy, a nie dla przyjemności - podejrzewam, że jeszcze wiele zostało mi tam do odkrycia.
Opowiedz mi/nam więcej o Twojej Finlandii...
Terveisin!
« Ostatnia zmiana: 2010 Listopad 11, 22:02:39 wysłane przez Krzysztof » Zapisane
kaamosaika
Nowy u?ytkownik
*

« Odpowiedz #2 : 2010 Czerwiec 07, 11:25:33 »

kaamosaika
Nowy u?ytkownik
*

« Odpowiedz #3 : 2010 Wrzesień 13, 14:13:38 »

Aga
Nowy u?ytkownik
*

« Odpowiedz #4 : 2011 Kwiecień 07, 09:53:36 »

Po ponad roku ma?e? uda?o mi si? w ko?cu dosta? na Erazmusa. Nareszcie  si?  moje ma?enie o wyje?dzie do Finlandii zaczyna spe?nia?. Po chwilach eufori i rado?ci ?e si? dosta?am kiedy emocje opad?y zaczynam troch? trze?wo my?le? i zacze?am mie? obawy. Ale powiedzia?am sobie nie poddam si? i pojad?. Tyle o to walczy?am nie poto aby si? na starcie podda?. Duży uśmiech
B?d? stydiowa? na semestrze zimowym w University of Applied Sciences - Rovaniemi.
By? kto? mo?e w Rovaniemi?
Strony: [1] 2 3 ... 5
Drukuj
Skocz do: