Mieszkam w Helsinkach i w zeszłym roku kupiłam z mężem moto jeździ ktoś i chciałby sie pointegrować? My obecnie wkurzamy Polskę przepisowa jazda :> ale może znalazłby sie ktoś do wspólnego śmigania jak wrócimy?
Witam, Przyjechałam do Finlandii za mężem i obecnie poszukuję pracy w dziale ochrony środowiska (praca biurowa, teren, cokolwiek). Niestety dopiero się uczę języka fińskiego, lecz posiadam dobrą znajomość angielskiego. Byłabym wdzięczna za każdą informację... Pasuje mi praktycznie każda praca ale najchętniej pracowałabym w zawodzie... Ochrona środowiska lub leśnictwo...
Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje Pozdrawiam Katarzyna Kalinowska
Witam, Moja rodzina już od 3 pokoleń jeździ do Finlandii (ja jestem obecnie ostatnim, które postanowiło zostać;p). Wszyscy jesteśmy zakochani w tym kraju i moja mama zasugerowała mi (w ramach kompletowania prezentów) bym kupiła muzykę fińską na kantelach... kiedyś to był skarb dziadka, ale kaseta uległa zniszczeniu.... Przydałaby mi się pomoc, czy są jacyś znani wykonawcy? Chciałabym już kupić coś naprawdę wartego uwagi .