Forum FinlandiaFinlandia - rozmowySwobodne rozmowy z fińskim podtekstemFińskie kosmetyki
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Fińskie kosmetyki  (Przeczytany 21940 razy)
Marta
Administrator
Zaawansowany użytkownik

Metsä on suomalaisen kirkko

Zobacz profil WWW
« : 2011 Luty 09, 20:46:10 »

Temat fińskich kosmetyków dostępnych na polskim rynku przewijał się już tu, na forum wielokrotnie. Pomyślałam, że może warto pomówić o nich z osobna. Z reguły trudno je znaleźć w najpopularniejszych sklepach. Fajnie by było powymieniać się doświadczeniami - które z nich warto kupić, jakie są, gdzie je nabyć, jak się ma jakość do ceny... Co Wy na to? Duży uśmiech
Marta
Administrator
Zaawansowany użytkownik

Metsä on suomalaisen kirkko

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2011 Marzec 11, 19:50:04 »

No dobra, to sama przejdę do konkretów Mrugnięcie Na początek - firmy Lumene Rauhoittava Kosteusvoide, czyli nawilżający balsam łagodzący. Krem przeznaczony dla wrażliwej skóry, z ekstraktem z siemienia lnianego. Bezalkoholowy, bezbarwny etc. - z serii Sensitive Touch. Za 50ml zapłaciłam jakoś tak ok. 50,- czyli nie za tanio, ale jestem z niego bardzo zadowolona. rzeczywiście jest bardzo delikatny, bardzo łatwo się wchłania. Jeśli chodzi o "pod makijaż" - trochę nawet za szybko. Dlatego ja go traktuję jako pielęgnujący i w razie podrażnienia (po powrocie z mrozu, po zbyt agresywnym efekcie maseczki itd). Nie jestem alergikiem, więc nie wiem jak dla bardzo wrażliwej cery, ale jak dla mnie - warta polecenia.
mariusz
Użytkownik
**

« Odpowiedz #2 : 2011 Marzec 28, 08:35:44 »

Marto więc zacznę-                                                                                                    Cutrin Bio+original Tasapainottava shampoo-Balance Shampoo testowałem ten szampon przeciwłupieżowy-200ml i zmyślnie wydajny!Produkt klasy aptecznej i tej opinii nie z zmienię w kwesti firmy Lumene.Gwarancja skuteczności,minimalizacja pojawienia się reakcji alergicznej-wcale mnie to nie dziwi-pamiętasz pisałem? Ci o tym,że koncern kosmetyczny wykorzystuje zaplecze technologiczne Orion Group-Cena w/g mnie warta jakości 30zł.Drugi udany zakup i już poza mną ta kuracja<Stimuloiva shampoo Stimuloiva hoitoseerumi.Tak tak szampon i serum przeciw gubieniu włosów-GENIALNE!!SKUTECZNE!dodatowo produkty cechuje odmienny zapach woń składników odbiegający od środkowoeuropejskich trendów-Podczas częstego używania to duży PLUS-a dla mnie nawet niby podróż...Marto i tu podobnie produkty 30zł szt.P.s opis na opakowaniu jęz GB,FI,SE,NO,DK,EE,LV,LT,RU.Wiesz?,że w Twoim mieście jest apteka,w której proponują Lumene -pozdrawiam wiosennie maciej
mariusz
Użytkownik
**

« Odpowiedz #3 : 2011 Wrzesień 10, 22:35:15 »

RUISKAUNOKKI-Linia Lumene BASIC BLUE chaber bławatek Roślina lecznicza Jak zawsze inspiracja krystalicznie czystą fińską naturą -produkt zawiera 90% naturalnych składników-Następnie Herbina sport 48h Tehoa
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: