Forum FinlandiaFinlandia - rozmowyFińskie kinoPrzegląd Filmów Fińskich
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Przegląd Filmów Fińskich  (Przeczytany 2186 razy)
mariusz
Użytkownik
**

« : 2011 Grudzień 02, 17:41:20 »

Moi Marto.Udało mi się zobaczyć cztery filmy zaprezentowane podczas przeglądu kina fińskiego Dobry syn reż Zaida Bergroth.Hella W reż.Juha Wuolijoki ,Run sister run reż.Marja Pyykko, Książę śmieci reż.Raimo O Niemi.Hella W i Książę śmieci GENIALNE .Pozdrawiam maciej
Marta
Administrator
Zaawansowany użytkownik

Metsä on suomalaisen kirkko

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2011 Grudzień 03, 06:38:11 »

Jak miło znów Cię widzieć na forum Macieju! Uśmiech

Nooo to miałeś prawdziwą fińską ucztę filmową!!! Będę zatem musiała koniecznie zobaczyć przynajmniej te dwa, które polecasz (kojarzę, że podobały nam się te same fińskie filmy, więc istnieje duża szansa, że i tym razem Chichot ).

Pozdrawiam Cię serdecznie wprost z Finlandii! Chichot
mariusz
Użytkownik
**

« Odpowiedz #2 : 2011 Grudzień 03, 18:42:13 »

O miło mi Marto-Przyjmuję pozdrowienia Swoją drogą sama masz doskonały wstęp by wczuć się w urok i ducha nadchodzących świąt-a nawet zahartować organizm.Gorąco zachęcam do zapoznania się z wymienionymi obrazami filmowymi 'Hella W ujmuje dynamiczną ścieżką dzwiękową;uważną dbałością o detale.Zdjęcia i kadr wysmakowane i sama Tiina Weckstrom zgrabie wypełniła powierzone przez reżysera zadanie.Za to Książę śmieci w/g mnie utrzymany jest w duchu opowieśći J.Wuolijoki' Święty mikołaj'>Roskiprinssi  to mądry pogodny  film z przesłaniem'
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: