Forum FinlandiaFinlandia - rozmowySwobodne rozmowy z fińskim podtekstemRozmowy o smaku Finlandii
Strony: [1] 2 3 ... 22
Drukuj
Autor Wątek: Rozmowy o smaku Finlandii  (Przeczytany 61755 razy)
mariusz
Użytkownik
**

« : 2010 Luty 24, 15:21:11 »

POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZAKOCHANYCH W FINLANDII I CAŁEJ SKANDYNAWI.JUZ W DZIECIŃSTWIE ZORIENTOWAŁEM SIĘ ŻE SMAK,ZAPACH,MUZYKA,TECHNIKA/SKANDYNAWII JEST JEDNĄ Z NAJBARDZIEJ MI ODPOWIADAJĄCYCH.[A NIGDY TAM NIE BYŁEM]SŁODYCZE POSIADAJĄ BAJKOWY SMAK LEKKO LEPKI DZIECINNY LECZ'CIEPŁY'-DOMOWY?ZAPACH CHEMII DO PRANIA ŚWIEŻY,CZYSTY DZIEWICZY-PRZECIWIEŃSTWO WULGARNEJ KOMERCJALNEJ CODZIENNOŚCI Z PÓŁKI MARKETU.MUZYKA/TA ROZRYWKOWA JEST NIESKAŻONA MANIERĄ A ZMIŁOWANIE DO KRYSTALICZNIE CZYSTEGO DZWIĘKU UWODZI WRAŻLIWEGO SŁUCHACZA,KTÓRY SZUKA PRAWDY I SUBTELNEJ BLISKOŚCI ARTYSTY.O TECHNICE NAPISZĘ NASTĘPNYM RAZEM MYŚLĘ ZE WSZYSCY KOCHAMY NOKIE???maciej
Marta
Administrator
Zaawansowany użytkownik

Metsä on suomalaisen kirkko

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2010 Luty 25, 08:53:19 »

macieju, czy mariuszu... jak wolisz być nazywany? Mrugnięcie dziękuje za pozdrowienia - czuję, że są skierowane również do mnie Uśmiech kiedy czytam jak piszesz o Finlandii, ściska mi serce - pewnie ten kawałek, który postanowił zostać w Finlandii i odtąd już niezmiennie wołać mnie do niej...
Witam Cię na mojej stronie! Mam nadzieję, że odnajdziesz tu skrawek tej Finlandii, którą kochasz. Tervetuloa!
Aga
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : 2010 Luty 25, 13:19:14 »

Moja przygoda z finlandią zaczeła się dość nie dawo jakieś 3 lata temu. Sama nie wiem jak to się dokładnie zaczeło, ale w cześci za sprawą mojego ukochanego zespołu Sunrise Avenue. Zaczełam sie interesować wszystkim co związane z Fin. Dla mnie finlandia to magiczne miejsce miejsce, w którym chciałabym mieszkać choć nie miałam jeszcze okazji tam być. Ale jeszcze czas mam na podróż do Suomi. Mam nadzieje że się uda już w tym roku.
Pozdrawiam wszystkich:)
lysypb
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #3 : 2010 Luty 25, 15:39:21 »

To co piszecie o Finlandii zgadza się w 100 %. Przyjazny kraj dla obcokrajowców, gorący uczuciowo pomimo zimnego klimatu, czysty nie tylko ekologicznie. Gorąco polecam. Ja odwiedzam go co roku od 15 lat.
mariusz
Użytkownik
**

« Odpowiedz #4 : 2010 Luty 25, 21:28:37 »

WITAJ MARTO;GDY MNIE ZAWOŁASZ ZAREAGUJĘ NA IMIĘ MACIEJ;[MOJE PIERWSZE IMIĘ]MH?MOZE TO TAKA DWOISTOŚĆ JAKA MNIE CECHUJE,WIECZNA ZMARŻLINA TO MASKA POD KTÓRĄ KIPIĄ GORĄCE ŻRÓDŁA.TE DWA IMIONA MNIE WYRAŻAJA DOGŁĘBNIE.MOI DRODZY WIECIE?WŁAŚNIE NA DZIŚ WIECZÓR ZAPOWIADAJĄ MINUS 8'TO MOJE KLIMATY SIĘ RODZĄ.POŁOWA RODZINY MNIE WYKLĘŁA ZA MOJĄ MIŁOŚĆ DO KRÓLOWEJ ŚNIEGU.PS PAMIĘTACIE SKOŃCZYŁEM NA FIŃSKIEJ TECHNICE>DOSTAŁEM OK 10LAT TEMU DVD-FINLUX-JASNE SREBRNE ALUMINIOWE?NIE PLASTIK TAK LEPIEJ WYTŁUMACZĘ.ODCZYTUJE PRAWIE WSZYSTKIE CD,ZDJĘCIA ITP..CZYNNE I SPRAWNE DO DZI
Strony: [1] 2 3 ... 22
Drukuj
Skocz do: