Zerknęłam na Twoje witraże. Ciekawe
Być może mogę Ci pomóc w kwestii poszukiwań zbytu Twojej sztuki w Finlandii. Dam Ci kontakt do mojego znajomego, który sam jest artystą i zajmuję się sprzedażą nie tylko owoców swojej pracy (reszta na maila
)Marta
a co to za dłuuugi wyjazd?