Forum FinlandiaFinlandia - wzajemna pomocFinlandia - Turystykaautostopem po Finlandii - pytanie techniczne
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: autostopem po Finlandii - pytanie techniczne  (Przeczytany 3195 razy)
slaniex

« : 2010 Lipiec 08, 11:14:45 »

jako, że moja wyprawa, która rozpocznie się za bagatela, dwa tygodnie, w założeniu ma być wyprawą skrajnie niskobudżetową, chciałabym się dowiedzieć, do jakich sklepów mam uderzać na miejscu w FIN. chodzi mi o generalnie odpowiednik naszej polskiej Biedronki, żeby tanio było Mrugnięcie za wszystkie wskazówki będę wdzięczna Uśmiech
Marta
Administrator
Zaawansowany użytkownik

Metsä on suomalaisen kirkko

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2010 Lipiec 08, 21:39:13 »

Cześć slaniex Uśmiech zdecydowanie najtańsze zakupy spożywcze w Finlandii zrobisz w Lidlu.

To ciekawe autostopem po Finlandii - tam raczej niskie zaludnienie na takie zabawy Uśmiech No, ale jest ciepło - fińskie lato jest fajne, bo jest wtedy mało śniegu Chichot Jestem bardzo ciekawa Waszych wrażeń po powrocie! Nie mam doświadczeń w jeżdżeniu stopem w Suomi - z chęcią posłucham jak było Uśmiech Dokąd dokładnie się wybieracie? Terveisin!
slaniex

« Odpowiedz #2 : 2010 Lipiec 09, 11:25:28 »

podziękował za odpowiedź Uśmiech

Moja przyjaciółka w zeszłym roku porwała się do Norwegii na stopa, gdzie oblężenie dróg też jest nieduże i udało się, więc jestem bardzo optymistycznie nastawiona. Grunt to dobre nastawienie, a reszta się sama ułoży myślę..
musta_kissa
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #3 : 2010 Grudzień 29, 22:27:22 »

Pewnie, stop najlepszy środek lokomocji, a na północy Finlandii z ruchem ulicznym wcale tak źle nie jest. Jak przebiegła podróż;>?
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: