Forum FinlandiaFinlandia - wzajemna pomocFinlandia - Turystykaceny promów do Helsinek.
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: ceny promów do Helsinek.  (Przeczytany 4897 razy)
kmp
Nowy użytkownik
*

« : 2010 Listopad 28, 18:52:50 »

mam pytanie, czy ktos sie orientuje:
1)czy z tallin mozna dostac sie do helsinek w inny sposob niz promem?
2) jesli tak, ile kosztuje prom, a ile inny sposob?

..z gory dziekuje za wszelkie inf :]
Marta
Administrator
Zaawansowany użytkownik

Metsä on suomalaisen kirkko

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2010 Listopad 29, 15:39:48 »

Cóż, jakoś ten Bałtyk trzeba przepłynąć, a promem najłatwiej Mrugnięcie teoretycznie można by Rosję zahaczyć, ale to chyba nie jest prostsza opcja Uśmiech

Ceny promów na trasie Tallin-Helsinki np w Viking Line zaczynają się od 23€/os
dodatkowa opłata za samochód - osobowy to jakieś 23€ (wielkość ma znaczenie Mrugnięcie) jeśli bierzesz kabinę, jest oczywiście drożej od 25 do 65€, można też liczyć na jakieś zniżki, np. >60 r.ż, ale to już by trzeba dopytać. Promy są często - myślę, że nie warto zawracać sobie głowy rezerwacją, no chyba, że to jakiś wyjątkowo świąteczny okres (tak mi się wydaje)

Pozdrawiam Cię, wesoły Ksiku! Mrugnięcie
lysypb
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : 2010 Listopad 30, 17:47:18 »

Z Tallina do Helsinek oprócz promu można dostać się śmigłowcem kursuje tylko w dzień co 1 godzinę, lot ok. 20 minut cena 100 euro. Oraz samolotem z Tallina ceny niestety nie znam.
musta_kissa
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #3 : 2010 Grudzień 29, 22:23:01 »

Prom 23e? Mi się wydaje, że ceny zaczynają się od 10e, nawet ostatnio sprawdzałam, ale to może był Tallink. W każdym razie jak posiadasz m-ndową kartę studencką ISIC, albo Euro 26, to w Viking Line masz 50% zniżki, nie jestem pewna co do Tallink.
bierka
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #4 : 2012 Maj 23, 12:13:45 »

ceny promów na trasie Tallin Helsinki można porównać na Aferry.pl http://www.aferry.pl/eckero-line-prom.htm poza tym jest tam teraz konkurs, że można  wygrać bilet na ta trasę http://www.aferry.pl/konkurs-promy.htm
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: